Parashikimi i motit në Kosovë

Kosova

Parashikimi i motit në Kosovë

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 06:56
Ilustrim

Pas një pushimi të shkurtër nga shiu, retë mbërrijnë sërish gjatë natës mbi vendin tonë.

Paradite në veri dhe perëndim te vendit do të ketë reshje shiu, ndërsa në fund të ditës edhe në zonat e tjera.

Në malet e larta do të bjerë borë.

Temperatura e mëngjesit nga 0 deri në 2, kurse me e larta e ditës deri në 9 gradë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat