I bie reklama në kokë, lëndohet 22-vjeçari në Drenas

Kosova

I bie reklama në kokë, lëndohet 22-vjeçari në Drenas

Më: 13 dhjetor 2021 Në ora: 22:05
Foto ilustrim

Një i ri është gjetur i shtrirë në sheshin e qytetit në Drenas.

Media mëson se i lënduari derisa ishte duke ecur në qytet një reklamë i ka rënë në kokë.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Lidhur me këtë incident policia në Drenas ka  iniciuar një rast, shkaktim i rrezikut të përgjithshëm, ndërkohë që personi i lënduar mashkull 22 vjeçar, është dërguar për tretman  mjekësor”, tha Ahmeti. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat