Këto janë ngjarjet që do ndodhin në ditën e fundit të 2021-tës

Kosova

Këto janë ngjarjet që do ndodhin në ditën e fundit të 2021-tës

Më: 31 dhjetor 2021 Në ora: 08:04
Ilustrim

Për ditën e fundit të 2021-tës, 31 dhjetorin janë paraparë vetëm tri ngjarje si më poshtë.

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati mban konferencën e fundvitit për media.(Ndërtesa e Qeverisë së Kosovës, P32-salla e konferencave, ora 10:00).

Kryetari i komunës së Vushtrrisë, Ferit Idrizi mban konferencë për media, ku do të bëhet prezantimi i kabinetit të kryetarit dhe do të paraqitet gjendja me të cilën e ka marrë Komunën e Vushtrrisë. ( Ora 11:00).

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi me futbollistë të Kombëtares dhe drejtuesit e Dardanëve, do të bëjnë një shëtitje në sheshin e kryeqytetit, ku do të shpërndajnë për qytetarët një sasi të fanellave të Kombëtares së Kosovës. (Sheshi ‘Zahir Pajaziti’, ora 14:00). 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat