​Ngjarjet e datës 29 janar

Kosova

​Ngjarjet e datës 29 janar

Më: 29 janar 2022 Në ora: 00:24
Foto ilustrim

Shënohet 23-vjetori i rënies heroike të 30 dëshmorëve të kombit të rënë në Goden, Bishtazhin dhe Rogovë të Hasit.

(Rogovë, ora 12:00)

Partia Socialdemokrate organizon protestë kundër ngritjes së çmimit të energjisë elektrike.

(Sheshi “Skënderbeu” në Prishtinë, ora 14:00)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat