Publikohet mosha e dy personave që vdiqën sot nga Covid-19

Kosova

Publikohet mosha e dy personave që vdiqën sot nga Covid-19

Më: 15 shkurt 2022 Në ora: 18:51
Foto ilustrim

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se dy persona kanë vdekur sot nga virusi Covid-19.

Të vdekur janë dy meshkuj. Njëri i grupmoshës 50-59 vjeç grupmoshës 50-59 vjeç dhe tjetri 70-79 vjeç.

Sipas MSH-së, sot janë shënuar 373 raste të reja me Covid-19.

Ndërkohë janë shëruar 1.710 qytetarë.

Numri i rasteve aktive është 9.461.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat