Pas sulmit ndaj mjekut në Podujevë, reagon Bulliqi

Kosova

Pas sulmit ndaj mjekut në Podujevë, reagon Bulliqi

Nga: A.SH Më: 20 mars 2022 Në ora: 20:12
Shpejtim Bulliqi

Sot është raportuar se në QKMF-në në Podujevë është sulmuar një mjek.

Për këtë ka reaguar, kryetari Shpejtim Bulliqi duke dënuar rastin dhe duke kërkuar nga organet e rendit që të marrin masa ligjore për autorin e sulmit.

Postimi në Facebook:

Sulmi ndaj mjekut në QKMF në Podujevë është një akt i papranueshëm dhe i turpshëm. 

Duke e dënuar ashpër sulmin ndaj mjekut në vendin e tij të punës, kërkoj nga organet e rendit të ndërmarrin masat ligjore dhe të nxirret para drejtësisë autori i sulmit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat