Zjarr në afërsi të një shkolle në Suharekë

Kosova

Zjarr në afërsi të një shkolle në Suharekë

Më: 17 maj 2022 Në ora: 14:29
Foto ilustrim

Një kioskë është kapluar nga zjarri në afërsi të shkollës “7 marsi” në Suharekë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit Vesel Gashi.

Ai tha se nga ky rast nuk ka të lënduar dhe se vetëm bëhet fjalë për dëme materiale.

Lidhur me rastin po zhvillohen hetimet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat