Vetëm 48 raste aktive me COVID në Kosovë

Kosova

Vetëm 48 raste aktive me COVID në Kosovë

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 07:26
Foto ilustrim

Në Kosovë aktualisht janë 48 raste aktive me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar edhe 3 raste të reja.

Ndërkaq nuk është raportuar për ndonjë humbje jete nga ky virus.

Janë shëruar edhe 15 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i tyre ka arritur në 268 mijë e 796.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat