Nëntë raste aktive me Covid-19 në Kosovë

Kosova

Nëntë raste aktive me Covid-19 në Kosovë

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 07:08
Foto ilustrim

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve kanë rezoltuar pozitiv me Covid-19 dy persona, pas 44 testimeve të bëra.

Sipas tyre janë vaksinuar 10 persona.

Kurse, aktualisht janë nëntë raste aktive, thuhet në njoftimin e ministrisë së shëndetësisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat