Ku po i dhemb ish-kryepolicit, tani deputet i PDK-së?!

Kosova

Ku po i dhemb ish-kryepolicit, tani deputet i PDK-së?!

Nga: Petrit Dibrani Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 14:53
Rashit Qalaj

Ky deputeti i PDK-së, dikur Drejtor i Policisë së Republikës Rashit Qalaj, lëre që çdoherë gabon në postimet e tij kur shkruan, mirëpo vazhdon me "budallaki" edhe kur flet!

Çfarë halli keni, me policët serbë të vetdorëhequr?!

Ke harruar që ti kryepolic i Republikës së Kosovës se; ata policët serbë, të cilët janë dorëhequr në mënyrë demonstrative, ishin "rojat e urës".

Çfarë po iu mundon, pse "rojat e urës", dikur kriminelë, pastaj zyrtarë të uniformuar të Policisë dhe tani të dorëhequr?!

Ti deputet analfabet, fillimisht duhet të mësosh të shkruash pa gabime drejtshkrimore, sepse je i ulur në karrigen e ligjvënësit.

Lexo dhe mëso, ti deputet i PDK-së!

Marre është një deputet, gjatë shkrimeve - postimeve me gabu, nuk është marre me lexu dhe mësu.

Image
Postimi i Rashit Qalajt
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat