Shtatë raste aktive me Covid-19 në Kosovë

Kosova

Shtatë raste aktive me Covid-19 në Kosovë

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 08:19
Foto ilustrim

Në Kosovë aktualisht janë shtatë raste aktive me COVID-19.

Dje janë shënuar dy rate pozitive, ndërkaq nuk është raportuar ndonjë vdekje nga ky virus.

Është shëruar edhe një pacient.

Numri i përgjithshëm i të shëruarve ka arritur në 269 mijë e dy.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat