1 mijë e 359 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Kosova

1 mijë e 359 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 10:21
Foto ilustrim

1 mijë e 359 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur edhe 11 aksidente me të lënduar dhe 13 më dëme materiale.

Në 24 orët e fundit janë arrestuar edhe 16 persona dhe 14 janë dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat