Vjedhet dera e rrethojës së lapidarit të dëshmorëve të kombit, Arsim Tahiri dhe Shemsi Sadiku?

Kosova

Vjedhet dera e rrethojës së lapidarit të dëshmorëve të kombit, Arsim Tahiri dhe Shemsi Sadiku?

Më: 8 qershor 2023 Në ora: 09:17
Pamje nga vendi i ngjarjes

Largohet dera e rrethojës së lapidarit të dëshmorëve të kombit, Arsim Tahiri dhe Shemsi Sadiku.

 Një qytetar nga Vushtrria ka raportuar se kishte vërejtur oborrin pa derë tek Lapidari idëshmorëve të kombit, Arsim Tahiri dhe Shemsi Sadiku.
Lapidari është i vendosur në fshatin Pasomë të Vushtrrisë.

Nuk dihet se nga kush është marrë.

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat