Parashikimi i motit për të enjten, këto janë temperaturat

Kosova

Parashikimi i motit për të enjten, këto janë temperaturat

Më: 20 shtator 2023 Në ora: 23:33
Ilustrim

Për të enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Lokalisht pritet të ketë rrebeshe afatshkurtër shiu, kryesisht gjatë orëve të pasdites, të shoqëruara me ndonjë shkarkesë elektrike.

Era do të fryjë nga perëndimi dhe jugperëndimi, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 15-60 km/h!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 13 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 27 deri në 30°C. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat