Sot moti me diell dhe vranësira të shpërndara

Kosova

Sot moti me diell dhe vranësira të shpërndara

Më: 21 shtator 2023 Në ora: 06:50
Foto ilustrim

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sot mban mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

“Vranësirat kanë mundësi enjte-Mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Vranësirat kanë mundësi që vende-vende të sjellin riga shiu.

Temperaturat nuk do të pësojnë ndryshime dhe mbeten pothuaj konstante me të ditës së mërkurë. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i juglindjes”, njofton IHMK

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat