Çka do të ndodhë sot në vend, këto janë ngjarjet kryesore

Kosova

Çka do të ndodhë sot në vend, këto janë ngjarjet kryesore

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 07:25
Foto ilustrim

Ngjarjet e datës 2 dhjetor

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere shqyrton Projektligjin mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin e Republikës për vitin 2024.

(Kuvendi i Kosovës, salla C-203, ora 10:00)

Grupi Parlamentar i AAK-së mban konferencë për media. (Holli i Kuvendit të Kosovës, ora 11:00)

Kryetari i Degës së LDK-së në Gjilan Lutfi Haziri mban konferencë për media. (Selia e LDK-së, Gjilan, ora 12:00)

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat