Parashikimi i motit për të mërkurën

Kosova

Parashikimi i motit për të mërkurën

Më: 6 dhjetor 2023 Në ora: 00:14
Ilustrim

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje lokale shiu.

Në zonat malore reshje bore, njofton Meteo Kosova.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-25 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 5 deri në 8°C. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat