Sot shqyrtohet Projektligji për tekste shkollore

Kosova

Sot shqyrtohet Projektligji për tekste shkollore

Më: 12 prill 2024 Në ora: 07:03
Kuvendi i Kosovës

Sot mblidhet Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturë, Rini dhe Sport.

Mbledhja do të nis nga ora 10:00.

Arsyeja është shqyrtimi i Projektligjit për tekste shkollore.

Mbledhja mbahet në Kuvendin e Kosovës

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat