Moti sot me diell dhe shumë i ngrohtë

Kosova

Moti sot me diell dhe shumë i ngrohtë

Më: 14 prill 2024 Në ora: 07:17
Foto ilustrim

Të dielëm, më 14 prill parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i ngrohtë.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 6-25 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri në 11°C.

Ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 29°C.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat