Ka rrahur nënën e tij, dhuna në familje në Kriva Pallankë

Maqedonia

Ka rrahur nënën e tij, dhuna në familje në Kriva Pallankë

Më: 19 shkurt 2024 Në ora: 21:06
Foto ilustrim

Zyra e jashtme për punë penale Kriva Pallankë ka paraqitur kallëzim penal kundër G.Gj.(51) nga Kriva Pallanka.

Ai dyshohet se ka kryer veprën penale “lëndim trupor” në lidhje me dhunën në familje.

Gjegjësisht, sipas policisë, më 02.02.2024, në shtëpinë e familjes i dyshuari ka sulmuar fizikisht nënën e tij dhe e ka lënduar atë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat