Kjo e keqe i ndodhi sot gruas së Valon Behramit 

Skijim

Kjo e keqe i ndodhi sot gruas së Valon Behramit 

Nga: Kemajl Goca Më: 12 dhjetor 2021 Në ora: 12:49
Kjo e keqe i ndodhi sot gruas së Valon Behramit 

Fat i keq për skiatoren e mirënjohur Lara Gut Behrami. 

Kampionia e botës në disiplinën e sllallomit të madh, sot ka pasur një ditë të keqe, e cila humbi ekuilibrin dhe përplaset me rrethojë. 

Nga sekonda e 37-të mund ta shihni edhe në video se si përplaset me rrethojë gruaja e futbollistit nga Kosova, Valon Behrami.

“Lara Gut-Behrami fluturon jashtë shtegut në supersllallomin e madh që u mbajt në St. Moritz”, shkruan mes të tjera media zvicerane “Blick”.

"Lara Gut-Behrami fitoi supersllallomin e madh në në St. Moritz të shtunën dhe donte ta bënte të njëjtën të dielën. Ticino po udhëtonte me shpejtësi, por më pas ajo humbi kontrollin dhe u rrëzua", shkruan "20min".

Fatmirësisht nuk ka pasur ndonjë lëndim të rëndë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat