“Tigri” i Deçanit që nuk njeh frikë, i pasionuar pas garave ekstreme 

Sporti

 “Tigri” i Deçanit që nuk njeh frikë, i pasionuar pas garave ekstreme 

Nga: K.G. Më: 26 maj 2023 Në ora: 14:30
 “Tigri” i Deçanit me makinën e tij në një garë

Garat ekstreme i pëlqejnë shumë.

 Është fjala për Shkëlqim Berishën, i njohur si “Tigri” i Deçanit.

“Tigri” i Deçanit që nuk njeh frikë, është i pasionuar pas garave ekstreme.

Image

Ai deri me tash ka marrë pjesë me makinën e tij në garat e shumta ekstreme.

Gjithmonë ia ka dalur me sukses edhe pse ka pas raste që e ka vë jetën në rrezik.

“Tigri” i Deçanit është krenar për sfidat e mëdha që u ballafaqua dhe ka dalur fitimtar si gjithmonë.

Berisha i është mirënjohës të gjithë deçanasve, rrethit shoqëror dhe gjithë atyre që ndan gjithmonë kohën për të shoqëruar në të gjitha garat ekstrem që janë mbajtur anembanë trojeve shqiptare.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat