‘Dhuratë’ për Atdheun/ Ana nxjerr hudhrën nga një vend që askujt nuk ia priste mendja

Bota e Yjeve

‘Dhuratë’ për Atdheun/ Ana nxjerr hudhrën nga një vend që askujt nuk ia priste mendja

Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 23:02
Ana

Ana dhe Atdheu para se të shfaqej takimi i tyre kanë thënë se kishin shumë emocione.

Ndërkohë ka qenë Ana që i ka bërë një ‘dhuratë’ Atdheut, duke nxjerr një hudhër.

Atdheu e ka pranuar me shumë kënaqësi, madje e ka nuhatur disa herë dhe me shaka ka thënë se  mban aromë shumë të mirë.

Momenti kur Ana i dhuron hudhrën Atdheut.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat