Çfarë po ndodh me reperin? Cozman i nënshtrohet operacionit, publikon pamjet nga spitali dhe …

Bota e Yjeve

Çfarë po ndodh me reperin? Cozman i nënshtrohet operacionit, publikon pamjet nga spitali dhe …

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 16:23
Cozman

Reperi i njohur, Cozman njoftoi nëpërmjet një postimi në Instagram se sot do t’i nënshtrohet një operacioni.

Madje, informoi se nuk është operacioni i parë që ka bërë.

Duke mos dhënë detaje se për çfarë operacioni bëhet fjalë dhe si është gjendja e tij shëndetësore, Cozman tregoi se kjo është ndërhyrja e fundit që ai do bëjë.

“Sot është operimi im i fundit dhe i përfundova,”- shkroi reperi.

Prej disa kohës, ai është shkëputur nga muzika dhe nuk ka nxjerrë projekte të reja muzikore.

Ndërsa mendohet se arsyeja janë pikërisht problemet shëndetësore.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat