Kylie Jenner në sytjena, tregon gjoksin e madh

Bota e Yjeve

Kylie Jenner në sytjena, tregon gjoksin e madh

Nga: H.O. Më: 8 janar 2021 Në ora: 18:11
Kylie Jenner

Ajo nuk është e panjohur tashmë për të marr shumë vëmendje në mediat sociale.

Dhe Kylie Jenner e bëri përsëri atë, kur në Insta Story ka postuar disa selfie për të treguar pasuritë e saj.

Biznismenja 23 vjeqarja e kozmetikës tregoj dekoltenë e saj të bollshme topless, me një palë sytjena nga linja e motrës së saj Kim Kardashian, SKIMS.

Ajo ka lënë të lirshme edhe flokët e saj ngjyrë vishnje./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat