Dallëndyshja në vendin intim, Wanda Nara e zbulon para pasqyrës

Bota e Yjeve

Dallëndyshja në vendin intim, Wanda Nara e zbulon para pasqyrës

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 18:49
Wanda Nara

Një prej modeleve më të ndjekura në rrjetet sociale, Wanda Nara, partnerja e sulmuesit të Paris SG, Mauro Icardi, vijon të jetë një ndër femrat më seksi.

Bukuroshja nga Argjentina, regjistron më shumë se 7.4 milionë ndjekës në Instagram.

Dhe kjo falë fotove dhe video me shkallë të lartë eritike që ajo publikon.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendje me një tjetër publikim “hot”, teksa shfaqet para pasqyrës, ku vihet i re dallëndyshja, një tatuazh të cilin Wanda e ka bërë pranë pjesëve intime të trupit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat