Gjysmë e zhveshur, Vildane Zeneli shijon rrezet e diellit teksa mbulon gjoksin bombastik me dorë

Bota e Yjeve

Gjysmë e zhveshur, Vildane Zeneli shijon rrezet e diellit teksa mbulon gjoksin bombastik me dorë

Më: 13 mars 2021 Në ora: 00:43
Vildane Zeneli

Vildane Zeneli njihet për linjat trupore dhe për pozat seksi që realizon për ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Modelja së fundmi ka pozuar pothuajse topless në imazhin e fundit që ndau me të gjithë në Instastory.

Ajo shfaqet e shtrirë teksa shijon rrezet e diellit e veshur me bikini vetëm në pjesën e poshtme, ndërkohë që gjoksin bombastik e ka mbuluar me krahun e saj.

Image

Vildane, e cila aktualisht jeton në SHBA, u përfol për një kohë të gjatë për një lidhje të mundshme me djalin e Ardit Gjebreas, Jonin, i cili po ashtu jeton në SHBA.

Dyshja publikuan foto krah njëri-tjetrit duke darkuar në restorante dhe ishte modelja ajo që i komentonte shpesh herë Jonit në postimet e tij në Instagram.

Mirëpo, si Joni, ashtu edhe Vildane, e kanë mohuar të kenë pasur një romancë me njëri-tjetrin.

Image

Ishte joni ai që postoi një status të gjatë në Instastory ku sqaronte se me Vildanen janë thjesht miq, ndërkohë modelja e ripostoi këtë status në Instastory-n e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat