Ana provokon ndjekësit, pozon me këmbë të hapura para aparatit

Bota e Yjeve

Ana provokon ndjekësit, pozon me këmbë të hapura para aparatit

Më: 2 prill 2021 Në ora: 19:19
Ana Cheri

Ana i lë pak vend imagjinatës me paraqitjen e fundit.

Ana Cheri është ndër modelet më të komentuara dhe kjo për shkak të paraqitjeve joshëse.

Së fundi, modelja ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet provokuese.

Ajo pozoi e ulur në një karrige, teksa kishte veshur një këmishë, të cilën gjysmën e kishte zbërthyer, ndërsa me këmbë të hapura tregoi të brendshmet.

Image

Në mbishkrimin që ia la fotos, Ana pyet fansat nëse kanë pasur ndonjë javë që iu është dukur e gjatë sa një muaj.

Image

Komentet e pëlqimet e ndjekësve sipër këtyre imazheve ishin të shumta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat