Kim Kardashian ia zbulon sekretin motrës më të madhe

Bota e Yjeve

Kim Kardashian ia zbulon sekretin motrës më të madhe

Nga: Bota sot Më: 8 prill 2021 Në ora: 18:22
Kim dhe Kourtney

Ato kanë qenë shumë kurioze për statusin e saj të ri dhe Kourtney Kardashia ishte më e afërta dhe e ngushta me të.

Dhe Kim Kardashian e kuptoi menjëherë këtë cështje gjatë një dreke në Malibu deri e pyeste nëe Addison Rae ishte në një lidhje me motrën e saj më të madhë, gjatë një klipi në episodin e fundit të Keeping Up With The Kardashians.

Mediat sociale u tronditën kur mbretëresha 40 vjeqare e Instagramit ftoi në TikTok pa e ditur Kourtney, ku Addison do të dukej.

Mirëpo ajo kishte përgatitur të gjitha pyetjet nga familja e famshme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat