Madonna publikon fotografi ku duket si të kishte 40 vjet më pak

Bota e Yjeve

Madonna publikon fotografi ku duket si të kishte 40 vjet më pak

Më: 10 prill 2021 Në ora: 14:08
Madonna

Madonna ka habitur fansat e saj së fundmi përmes një sërë fotografish që ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Mbretëresha e muzikës pop ka ndryshuar pamjen, duke i ngjyrosur flokët, me ngjyrë të bardhë të ndezur. Mirëpo ajo që ka rënë më shumë në sy, kanë qenë edhe buzët e saj që dukeshin më të fryra.

Këngëtarja 62 vjeçare duket si një vajzë e re në fotografitë në të cilat edhe ka pozuar me shumë stil dhe me veshje sikur të kishte më pak vjet.

Madonna ka 15.8 milionë ndjekës në Instagram.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat