Nuk ka më dyshime! Loredana publikon imazhin me barkun e fryrë

Bota e Yjeve

Nuk ka më dyshime! Loredana publikon imazhin me barkun e fryrë

Më: 15 prill 2021 Në ora: 08:19
Loredana Zefi

Reperja shqiptare Loredana Zefi më anë të disa publikimeve në rrjetet sociale, po arrin t’i bëj lëmsh të gjithë fansat e saj.

Ajo ka kohë që është duke ndarë disa story duke shkruar: Kam nevojë për një fëmijë të dytë.

Së fundmi publikoi disa imazhe me vajzën dhe Mozzikun duke bërë kërkesën e njëjtë.

Image

Pranë pasqyrës ajo ndau një imazh duke pozuar të tre së bashku, por kësaj radhe vendosi ta mbuloj barkun me një emoji.

Image

Tashmë nuk ka vend për dyshime ku edhe në këtë periudhë ajo po duket mjaftë bukur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat