Mes problemeve të vazhdueshme ligjore, Britney Spears bën një dalje publike në Malibu

Bota e Yjeve

Mes problemeve të vazhdueshme ligjore, Britney Spears bën një dalje publike në Malibu

Më: 19 prill 2021 Në ora: 10:35
Britney Spears

Ajo bëri një paraqitje shumë të rrallë në publik ë premten.

Këngëtarja e Toxic dukej se po shijonte kohën me diell të pranverës ndërsa shëtiste rreth Malibu Country Mart.

Dalje publike e interpretueses 39-vjeçare vjen në mes të betejës së vazhdueshme ligjore në lidhje me sipërmarrësin e saj dhe marrëdhëniet me babanë, James.

Spears ishte veshur me një pallto sportive ngjyrë kafe të çelët që përmbante njolla të errëta. Nën shtresën e saj të jashtme kishte veshur një bluzë gri të lirshme, që ngjitej pikërisht mbi mesin e saj, si dhe një palë xhinse të zeza paksa të ngushta dhe sandalet Birkenstock.

Performuesja u aksesua me një palë syze dielli në stilin aviator, si dhe një gjerdan të vetëm gjatë daljes së saj solo.

Flokët e mrekullueshëm bionde iu ngjitën mbi shpatullat e saj dhe në pjesën e pasme ndërsa dilte në qendrën e jashtme tregtare.

Kantautorja vuri në dukje një mbulesë të madhe të bardhë të fytyrës në mënyrë që të mbrohej nga COVID-19 ndërsa kalonte kohën në publik.

Dalja e vetme e Spears, vjen mes shqetësimit në rritje të publikut në lidhje me kontrollin ligjor të pasurive të saj, i cili administrohet aktualisht nga babai i artistes.

Në muajin mars të vitit 2019, administratori i saj i vjetër i sipërmarrësit, Andrew Wallet, u tërhoq nga pozicioni i tij si bashkë-konservator i pasurive të saj.

Atë shtator, babai i këngëtares tani 68-vjeçar gjithashtu u largua përkohësisht nga pozicioni duke përmendur dëshirën për t’u përqendruar në shëndetin e tij.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat