Albëria ka filluar pushimet më herët, ja sa e zjarrtë duket ajo

Bota e Yjeve

Albëria ka filluar pushimet më herët, ja sa e zjarrtë duket ajo

Më: 9 maj 2021 Në ora: 00:40
Albërie Hadërgjonaj

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është duke i shijuar disa ditë pushimi në Ishujt Bahame.

Hadërgjonaj është duke u relaksuar në bregdetin Bahamas, ndërsa ka publikuar disa fotografi në rrjetin social “Instagram”.

Artistja ka postuar disa fotografi atraktive nga atje, ku një prej fotove, Albëria ishte duke u freskuar në një ujëvarë, teksa ishte e veshur me bikini ngjyrë portokalli.

Image

“Kalova një ditë të mirë!!!”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Image

Pavarësisht faktit që vitet ecin, Albëria vazhdon të qëndrojë në formë shumë të mirë dhe kujdeset në maksimum për fizikun.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat