Butrint Imeri sjell pamje nga palestra duke formësuar fizikun e tij

Bota e Yjeve

Butrint Imeri sjell pamje nga palestra duke formësuar fizikun e tij

Më: 10 maj 2021 Në ora: 18:05
Butrint Imeri

Këngëtari ka provokuar fanset e tij përmes rrjeteve sociale.

Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri njihet si më i kërkuari i estradës.

Ndonëse është mjaft i angazhuar me projekte muzikore, rëndësi të madhe i kushton edhe fizikut të tij.

Butrinti është mjaft aktiv në rrjete sociale me publikime të shpeshta nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Së fundi këngëtari shihet duke ushtruar në palestër, ndërsa në veshje sportive tregon muskujt e formësuar.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat