Zhvishet Demi Jones, zbulon një të vërtetë

Bota e Yjeve

Zhvishet Demi Jones, zbulon një të vërtetë

Nga: Bota sot Më: 11 maj 2021 Në ora: 09:33
Demi Jones

Demi Jones ka reflektuar në serinë e saj të Love Island që ka arritur shkallën më të lartë të suksesit të qifteve por thotë se ndihet një vajzë 'hot' pas ndarjes nga Luke Mabbott.

Ylli televiziv e cila u bë me famë në Love Island në vitin 2020, pranoi se ishte befasuar se si shumë konkurentë nga ishulli vazhdojnë të qëndrojnë bashkë dhe besojnë se izolimi i bëri ata të qëndrojnë ende bashkë.

Në një intervistë ekskluzive për MailOnline, Demi ka shpjeguar se ajo dhe shoqet e saj asnjëherë nuk e kanë ndjerë efektin e vërtetë të Love Island pasi Britania është goditur nga pandemia.

Sipas saj ata ishin izoluar brenda pasi është transmetuar seriali i tyre./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat