Kanë nisur një romancë të re? Dalin videot e Shqipe Hysenajt dhe Fation Kuqarit

Bota e Yjeve

Kanë nisur një romancë të re? Dalin videot e Shqipe Hysenajt dhe Fation Kuqarit

Më: 11 maj 2021 Në ora: 14:28
Shqipe Hysenaj

Mbrëmjen e djeshme, pothuajse të gjithë konkurrentët dhe disa prej ish-konkurrentëve të “Për’puthen” ishin të ftuar tek ditëlindja e Fation Kuqarit.

Ai kishte organizuar një super festë dhe të gjithë të pranishmit kanë ndarë foto e video gjatë kohës që argëtoheshin.

Mirëpo, ajo që ka rënë menjëherë në sy ka qenë afrimiteti i madh mes ‘djalit të ditëlindjes’ dhe Shqipe Hysenajt.

Image

Në një video të publikuar nga Sara Malaj, dyshja shihen në krahët e njëri-tjetrit, prandaj të gjithë ndjekësit e tyre në rrjete sociale kanë nisur të aludojnë se janë në një lidhje.

Fationi u largua nga programi pas një sherri që pati me një tjetër ish-konkurrent, Eri Malaj. Gjatë periudhës së qëndrimit në program ai ka dalë me shumë vajza, por tërheqjen më të madhe e pati me Melisa Lleshin, Ana Lleshin dhe Ana Kaurin.

Image

Nga ana tjetër, Shqipja u përjashtua nga programi për shkak të fjalëve ofenduese dhe ushtrimit të bullizmit ndaj Tea Trifonit.

Ish-konkurrentja gjithashtu pati mundësinë të realizonte disa takime, ndër të cilat ajo është shprehur se tërheqjen më të madhe e ka pasur për Andi Shehun.

Image

Vetë Shqipja dhe Fationi nuk kanë reaguar ende ndaj zërave për lidhje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat