Shoqet shtatzënë që zbukuruan Brit Awards

Bota e Yjeve

Shoqet shtatzënë që zbukuruan Brit Awards

Nga: Bota sot Më: 12 maj 2021 Në ora: 09:10
Little Mix

Perrie Edwards nga Little Mix dhe Leigh Anne Pinnock dukeshin rrezatuese, derisa u shfaqn në tapetin e kuq të Brit Awards bashkë me shoqen e tyre Jade Thirlwall të martën.

Treshja, të cilat po bëjnë natën e parë bashkë që kur Jesy Nelson u largua nga grupi.

Ato ishin koordinuar me fustanet e tyre joshëse në ngjyrë të bardhë duke treguar edhe barkun e rritur që dy nga to po bëhen nëna.

Ato bën edhe një hap përpara duke falenderuar Jesy Nelson kur ato pranuan një qmim./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat