Topless apo me bikini? Lei Kraja tregon të vërtetën e fotove provokuese nga Maldive

Bota e Yjeve

Topless apo me bikini? Lei Kraja tregon të vërtetën e fotove provokuese nga Maldive

Më: 13 maj 2021 Në ora: 10:34
Lei Kraja

Lei Kraja vendosi që të kalonte disa ditë pushimi në Maldive, ku realizoi disa foto mjaft provokuese.

Ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram filluan të aludonin nëse moderatorja e njohur sportive kishte veshur apo jo rroba banjo gjatë realizimit të imazheve.

Ditën e djeshme, teksa ishte e ftuar në “Ftesë në 5”, Lei i sqaroi të gjithë që ka qenë e veshur me bikini ngjyrë bezhë, por ka luajtur me këndet e kamerës për të krijuar një iluzion optik sikur ishte topless.

Image

Ndër të tjera, ajo tregoi se në këtë udhëtim e ka shoqëruar mikesha e saj dhe se nuk ka qenë me një mashkull. Madje, në Maldive ka pasur rastin të takojë edhe artiste të tjera shqiptare, si Tayna apo Rina Balaj.

Lei zbuloi se momentalisht nuk është në një lidhje, por është e hapur ndaj të gjithëve dhe pret që “zemra t’i bëjë bam”, siç ajo vetë u shpreh.

Image

27-vjeçarja tregoi se po mendon të vijë me një projekt të ri jashtë sportit, por ende nuk e ka vendosur përfundimisht nëse do të shkëputet nga sporti.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat