Fustani shumëngjyrësh zbulon linjat e trupit

Bota e Yjeve

Fustani shumëngjyrësh zbulon linjat e trupit

Nga: Bota sot Më: 16 maj 2021 Në ora: 22:00
Demi Jones

Ajo së fundi i është nënshtruar një operacioni për të hequr një gungë kanceroze.

Dhe Demi Jones ka vazhduar shërimin e saj kur doli në Londër për një natë joshëse të shtunën.

Ylli i Love Island shfaqi dekoltenë e saj dhe këmbët e tonifikuara me një fustan shumëngjyrësh.

Ajo ishte drejtuar në një bar në kryeqytet gjatë natës./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat