Saweetie shfaq dekoltenë e saj ndërsa shijon një natë në West Hollywood

Bota e Yjeve

Saweetie shfaq dekoltenë e saj ndërsa shijon një natë në West Hollywood

Më: 6 qershor 2021 Në ora: 00:18
Saweetie

Ajo gjithmonë tërheq vëmendjen me ansamblet e saj të guximshme të modës.

Dhe Saweetie shfaqi linjat e saja të pabesueshme ndërsa shijoi një natë të egër me miq në një bar në West Hollywood të shtunën, shkruan Daily Mail.

Reperja amerikane, 27 vjeçe, mbërtheu dekoltenë e saj të gjerë, barkun e tendosur dhe këmbë në një veshje të zezë.

Image

Ajo rregulloi flokët e saj shumë të gjatë bionde platin në një bisht të lartë në stilin Barbie, dhe e mbajti përbërjen e saj ultra joshëse.

Saweetie zgjodhi një grim metalike për sytë, qerpikë të rremë, bronz të rëndë në mollëzat e saj dhe një ngjyrë rozë me shkëlqim në buzë.

Image

Ngjarja vjen pasi ajo njoftoi publikimin e ardhshëm të single-it të saj më të ri “Come And Shake That A $ $” – Saweetie’s Freaknik në Instagram të mërkurën.

Image

Albumi i saj i parë në studio me titull Pretty B *** h Music është vendosur të lansohet këtë verë, por ndërkohë, ajo ka shijuar një varg hitesh si “Tap In”, “Fast” dhe “Best Friend” me Doja Cat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat