Zhveshja e modeles mori shumë vëmendje

Bota e Yjeve

Zhveshja e modeles mori shumë vëmendje

Nga: Bota sot Më: 8 qershor 2021 Në ora: 10:01
Shanna Moakler

Nëna e saj Shanna Moakler është kthyer në qendër të vëmendjes kohët e fundit për një grindje të ashpër kundër Travis Barker dhe lidhjes së tij të re me Kourtney Kardashian.

Por të hënën, vajza e Shanna Atiana De La Hoya të cilën ajo e ndan me ish boksierin Oscar De La Hoya mori shumë vëmendje.

Ajo realizoi një xhirim mahnitës për revisën Maxim.

Bukuroshja mahnitëse 22 vjeqare mori vëmendjen të madhe me veshjet e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat