Me apo pa të brendshme? Ana Lleshi provokon imagjinatën e ndjekësve me imazhet e fundit

Bota e Yjeve

Me apo pa të brendshme? Ana Lleshi provokon imagjinatën e ndjekësve me imazhet e fundit

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 15:22
Ana Lleshi

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi, ka tërhequr gjithmonë vëmendje me anë të veshjeve ekstravagante dhe moskokëçarjes që tregonte në debate të ndryshme në studio.

26-vjeçarja së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat shfaqet me një veshje shumë provokuese.

Ana shihet me një kostum ngjyrë portokalli, fundi i të cilit është i çarë në njërën anë deri tek beli, duke i zbuluar pothuajse pjesët intime.

Image
Image

Disa prej ndjekësve kanë nisur ta pyesin nëse ka veshur të brendshme apo jo në këto foto, por ka edhe nga ata që e komplimentojnë për look-un.

Ana Lleshi është një ndër personat që u përjashtuan nga programi i dashurisë, për shkak të thyerjes së rregullave.

Image

Arjon luli i publikoi ish-konkurrentes disa foto me të në shtrat, të cilat bënë shumë bujë në rrjet në atë kohë.

Më pas, Lleshi u lidh me Arsim Abdylin, por marrëdhënia e tyre zgjati vetëm pak javë, pasi sipas ish-konkurrentit, Ana ishte shumë xheloze dhe donte vëmendje gjatë gjithë kohës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat