Chloe Ferry tërheq vëmendjen e fansave duke pozuar me të brendshme shumë seksi

Bota e Yjeve

Chloe Ferry tërheq vëmendjen e fansave duke pozuar me të brendshme shumë seksi

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 12:31
Chloe Ferry

Ylli i “Geordie Shore”, Chloe Ferry, ka tërhequr vëmendjen e fansave ditën e djeshme me anë të një selfie, ku tregonte format seksi trupore.

25-vjeçarja ndau me 3.7 milion ndjekësit e saj në Instagram një imazh, ku shihej e veshur me të brendshme hot, me dantellë, që i tregonin pothuajse gjithçka, shkruan “The Sun”.

“A e kam vëmendjen tënde tani?”, shkroi ajo krahas imazhit provokues.

Image

Chloe zgjodhi të pozonte me flokët e saj natyralë, të shkurtër, duke hequr dorë nga flokët fallco.

Ajo gjithashtu shihej e kuruar deri në detaje dhe me make up profesional që i theksonte tiparet në fytyrë.

Image

Chloe deklaroi para pak kohësh se është beqare, duke konfirmuar kështu ndarjen nga ish i dashuri, Owen Warner.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat