'Ua keni humbur karrierën', përgjigjet ashpër Kendall Jenner

Bota e Yjeve

'Ua keni humbur karrierën', përgjigjet ashpër Kendall Jenner

Nga: Bota sot Më: 21 qershor 2021 Në ora: 09:47
Kendall Jenner

Kendall Jenner u kthy në një nocion 'mallkimi' gjatë pjesës së dytë të Keeping Up Ëith The Kardashians, në pjesën e fundit finale.

Modelja 25 vjeqare dhe ylli televiziv iu përgjigj Andy Cohen, pasi ai tha se femrat në familjen e famshme kanë dëshmuar karrierën e meshkujve me të cilët janë lidhur.

Kështu ka përmendur yllin e NBA-së Lamar Odom dhe super yllin Kanye Ëest si emrat më të pëmendur.

Kendall tha se nuk e kuptonte se si ajo dhe motrat e saj duhet të fajësohen për cështjet e ish të dashurëve të tyre.

"Ajo që nuk më pëlqen në këtë rrëfim është se faji është mbi ne"."Unë mendoj se burrat duhet të marrin atë përgjegjësi"./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat