Kush i kërkon fustane mature, Tea do ia japë nga garderoba e saj

Bota e Yjeve

Kush i kërkon fustane mature, Tea do ia japë nga garderoba e saj

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 14:09
Tea Trifoni

Tea Trifoni ka hapur një tjetër ‘Ask a question’ me ndjekësit e saj dhe gjejeni çfarë pyetjesh mori?

Pjesa më e madhe e ndjekësve, vajza në këtë rast, i kërkojnë fustane mature pasi nuk kanë mundësi të blejnë.

Dhe Tea nuk nguroi fare që të japë përgjigjen ‘po’ për të gjitha.

Me pak fjalë ish-pjesëmarrësja e ‘Përputhen’ nuk e ka problem fare të lirojë pak nga garderoba e saj për të ndihmuar disa vajza që kanë nevojë për të.

A do e mbajë fjalën apo jo, mbetet për t’u parë, sigurisht nëse do vendosë të tregojë publikisht për finalizimin e bamirësisë.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat