“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Bota e Yjeve

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 00:25
Loredana Zefi

Loredana Zefi dhe Mozzik janë parë prej muajsh nën shoqërinë e njëri-tjetrit, jo vetëm për hir të Hanës, vajzës së tyre, por edhe për shkak të profesionit që kanë.

Dyshja bashkuan forcat për të sjellë një projekt të ri muzikor, që titullohet “No rich parents”.

Gjatë kësaj kohe, ata janë parë shumë të afërt, e madje ditën e djeshme, loredana e uroi publikisht reperin me rastin e Ditës së Baballarëve, duke publikuar një foto familjare dhe duke e falënderuar që ka qenë një baba i shkëlqyer për vajzën e tyre.

Image

Mirëpo, në mbrëmje, Mozzik bëri disa postime në Instastory, që ngritën sërish dyshime se ai dhe Loredana nuk janë bashkë.

Artisti publikoi një foto të vetes, krahas së cilës shkroi “Baba beqar”.

Image

Pavarësisht kësaj, disa ndjekës të reperit në Instagram besojnë se kjo mund të ketë lidhje me një tjetër projekt muzikor që ai mund të jetë duke përgatitur për fansat.

Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat