Tuna publikon fotot e ëmbla për katër mujorin e lindjes së djalit

Bota e Yjeve

Tuna publikon fotot e ëmbla për katër mujorin e lindjes së djalit

Më: 11 shtator 2021 Në ora: 09:01
Djali i Tunes, Zen

Pavarësisht se e mbajti të fshehtë shtatzëninë, Tuna nuk i ka kursyer fotot e ëmbla të djalit, Zen.

Sapo ka bërë 4 muajsh dhe mami Tuna nuk mund të ishte më e lumtur se kaq. Ajo ka publikuar disa foto, krah së cilave ka shkruar: “Faqe buçko është katër muajsh dhe unë nuk i rezistoj dot.”

Image
Image

Tuna surprizoi ndjekësit kur zbuloi se kishte sjellë në jetë fëmijën e dytë me Patris Berishën. Me disa momente nga salla e lindjes, këngëtarja tregoi se ishte bërë nënë për herë të dytë.

Image

Thuhet se është rikthyer me babain e dy djemve të saj, pasi u fotografuan me pushime së bashku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat