Nicole Scherzinger duket sensacionale në fotot e realizuara në gala amFAR

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger duket sensacionale në fotot e realizuara në gala amFAR

Më: 17 shtator 2021 Në ora: 15:14
Nicole Scherzinger

Ajo gjithmonë mahnit me veshjet e saj mahnitëse.

Dhe Nicole Scherzinger edhe një herë dukej e bujshme me një fustan të bardhë Tony Ward Couture teksa pozonte për fotografitë e bëra në gala amFAR në Venecia, ku performoi të shtunën në mbrëmje.

Këngëtarja, 43 vjeç, postoi një seri fotografish mahnitëse në Instagramin e saj të enjten teksa pozonte e përkulur përpara me gjuhën e nxjerrë jashtë.

Kukulla Pussycat kishte një shtresë të përsosur make -up të aplikuar në çastet e plota me një aplikim të qetë të fondatinës, qerpikë të rremë me rimel mahnitës të tymosur të syve dhe shkëlqim rozë të buzëve.

Ajo e shoqëroi pamjen joshëse me një gjerdan diamanti të mrekullueshëm, me vathë me pika që vareshin nga lobet e saj për tu përputhur.

Image

Ndërsa ajo mbante kokën mbrapa në një fotografi tjetër, dhe brinjët e saj të gjata të korbit vareshin nga valët e buta në shpinë.

Ajo gjithashtu veshi një valë diamante në kyçet e dorës.

Ulur në tokë në një goditje tjetër, shoshitjet e skajit të bollshëm u ulën rreth saj ndërsa ajo pozonte me mendjelehtë me kokën e mbështetur në krahun e saj.

Image

Ajo e mbishkroi postimin: ‘Jo historia juaj tipike #Hirushja’, ndërsa ajo e ngjiti V -në me dorën e saj, ndërkohë që pushtonte një imazh tjetër.

Nicole më vonë pozoi me bukuroshen e saj Thom Evans, 36 vjeç, i cili preu një figurë të bukur në një kostum tre pjesësh me model të zi të kompletuar me një kravatë harku.

Nicole ishte në ngjarjen bamirëse për të realizuar hitet e saj për shumë nga yjet e pranishëm.

Image

Ajo performoi për fytyrat e famshme të ulura në gondola, të cilat ajo i përshkroi si “diçka nga një film”.

Bamirësia mbledh para për hulumtimin e SIDA -s, dhe gjithashtu paraqet një ankand të drejtpërdrejtë të një bollëk artikujsh dhe përvojash luksoze, si dhe një darkë luksoze.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat