Arta Elezaj pozon pa reçipeta

Bota e Yjeve

Arta Elezaj pozon pa reçipeta

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 12:48
Arta Elezaj

Arta ka postuar fotografi në Instagram.

Arta Elezaj njihet si një ndër femrat më të dëshiruara të ekranit televiziv,.

Aktorja që u bë shumë shpejtë fytyrë publike, teksa nuk heziton të ndajë momente të ndryshme me ndjekësit e saj në Instagram. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi ajo ka ndarë fotografi të trupit jo ndryshe edhe nga herat tjera ku poston imazhe apo video të ndryshme provokuese.

Arta pozoi me veshjen provokuese ngjyrë vjollce pa reçipeta teksa theksoi edhe linjat e trupit për të cilat ushtron në palestër mjaft shumë.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat