Modelja e njohur merr vëmendje në Instagram teksa pozon e shtrirë

Bota e Yjeve

Modelja e njohur merr vëmendje në Instagram teksa pozon e shtrirë

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 12:33
Anastasia

Anastasia nuk ka mundësi të mos komentohet për fotografitë e saj.

Modelja sjell vazhdimisht sjell fotografi duke nga fotosesionet e saj të shumta.

Ajo është aktive me postime në Instagram e cila edhe së fundmi ka postuar një imazh provokues.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko)

Duke pozuar e shtrirë, veshur me një bodysuit me ngjyrë të zezë, Anastasia ka theksuar këmbët dhe të pasmet e saj.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat